Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zostaw ten ręczny na Ułężu II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zostaw ten ręczny na Ułężu II

    Przeczytalem cały wątek o podgrzewanych fotelach, i widzę że niektórzy użytkownicy mocno panikują i nie wierzą w swoje możliwości. Według mnie, pod względem elektrycznym jest to bardzo łatwa sprawa, i można to zrobić całkowicie we własnym zakresie. Przecież taka grzejąca mata to dokładnie to samo co podgrzewana szyba, nawet pobór prądu jest podobny.
    Nie mam grzanych foteli, i nigdy tego nie będę montował, ale zrobiłbym to po swojemu z pominięciem opcji "fabrycznej", może jedynie z wykorzystaniem oryginalnego wyłącznika, bo tam jest regulator. Mam też wątpliwości, czy tak naprawdę regulacja grzania jest potrzebna, bo jej pominięcie to duże uproszczenie, wystarczą wtedy dwa przekażniki i byle jaki wyłącznik (ewentualnie dwa wyłączniki), nawet nie na widoku.

  • #2
    Zostaw ten ręczny na Ułężu II

    Impreza jest tak naprawdę dla wszystkich, nawet jak jeździsz seryjnym autem warto czasem zajrzeć na tor by sprawdzić gdzie są granice Twoich i auta możliwości.

    Zapraszam bo naprawdę warto!

    Szczegóły: Zostaw Ten Ręczny na Ułężu II - Szkoła Jazdy Racing

    Komentarz


    • #3
      Potwierdzam,
      Czwartek i reszta z SJS naprawdę robią kawał dobrej roboty!
      ;-)
      Można też wynająć Czwartkowe Saxo w zacnej specyfikacji i przyjąć przy okazji trochę nauk ;-)
      Track events-M3RS Cup-300/ /S-max 2.0T Powershift/MX5 ND ;-)

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X